Aktualności

według czytelników velonews.pl Tatra Road Race została Kolarską Imprezą Roku 2017. Podczas gali rozpoczynającej największe targi rowerowe w Polsce Bike Expo Kilelce otrzymaliśmy tematyczną statuetkę. Dziekujemy wszystkim Uczestnikom i dołożymy wszelkich starań, aby w 2018 zrobić jeszcze lepszą imprezę, To wszystko dla Was!!!

Zapraszamy do

22 kwietnia 2015

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem wyścigu. 

Więcej...

Sponsorem premii specjalnej

21 kwietnia 2015

Sponsorem premii specjalnej usytuowanej w Czerwiennym jest Hotel & Spa Bachledówka. Premia specjalna zlokalizowana będzie na pierwszej rundzie na szczycie Bachledówka w miejscu premii górskiej. Na pierwszych trzech zawodników oraz pierwszej zawodniczki czekają nagrody w postaci

Więcej...

Dołączył do nas kolejny Partner

16 kwietnia 2015

Dołączył do nas kolejny Partner Stacja Narciarska i Kąpielisko Geotermalne Polana Szymoszkowa. Teraz wszyscy uczestnicy Tatra Road Race po wyscigu w ramach opłaty startowej będą mogli skorzystać z kapieliska geotermalnego Polana Szymoszkowa znajdującego się zaledwie 300 m od miasteczka wyścigu.

Hotel Mercure Kasprowy

15 kwietnia 2015

Hotel Mercure Kasprowy został Partnerem wyścigu, to na terenie tego hotelu będzie usytuowane miasteczko wyścigu. Tutaj również będzie zlokalizowana Start i Meta. Dla zawodników Hotel przygotował specjalną ofertę: cena 260 zł za 

Więcej...

Oficjalnymi Partnerami wyœścigu

8 kwietnia 2015

Oficjalnymi Partnerami wyœścigu Tatra Road Race zostało Biuro Promocji Zakopanego. Projekt dofinansowany ze śœrodków miasta Zakopane w partnerstwie z Biurem Promocji Zakopanego. Jesteœmy pewni, że wspólnie stworzymy dla Was wspaniałe wydarzenie sportowe.

Burmistrz Miasta Zakopane

20 marca 2015

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula objął patronatem honorowym wyœścig kolarski Tatra Road Race 2015.

1 « 1 2 3 4 5 5