Aktualności

Pakiet Startowy TRR2019 pod Choinkę

10 grudnia 2018

Święta coraz bliżej, chcesz sprawić komuś wyjątkowy PREZENT???

Więcej...

W związku z wyścigiem kolarskim Tatra Road Race w dniu 14 lipca 2018 r.

12 lipca 2018

W związku wyścigiem na trasie przejazdu będą utrudnienia w ruchu i wzmożony ruch kolarzy. Prosimy o zapoznanie się z plakatem i poruszanie się zgodnie z kierunkiem jazdy uczestników.

Więcej...

LISTY SEKTOROWE TRR 2018

12 lipca 2018

Sektory będą otwierane 25 minut przed startem i zamykane na 5 minut przed startem. Zawodnicy, którzy przyjdą po czasie otwarcia, będą kierowani na koniec Sektora IV, nie zależnie od przypisanego sektora. Prosimy o przestrzeganie czasu, abyśmy mogli wystartować punktualnie.

Więcej...

POC Partnerem Tatra Road Race

9 lipca 2018

POC to szwedzka marka, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów ochronnych wykorzystywanych w różnych dziedzinach sportu. Współpracując zarówno z inżynierami, projektantami, zawodowymi sportowcami oraz specjalistami z dziedziny opieki medycznej, POC tworzy produkty, które spełniają wszelkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie wysoki poziom komfortu.

Więcej...

Rudy Project Partnerem Tatra Road Race

9 lipca 2018

Firma dołączyła do Partnerów TRR, z jej produktami będziecie mogli zapoznać się podczas expo, które będzie dostępne w piątek i sobotę.

Więcej...

Medal TRR2018

3 lipca 2018

Na każdego uczestnika, który dojedzie do mety TRR20128 będą czekały nasze Hostessy, aby zawiesić na Waszych szyjach pamiątkowy medal przygotowany specjalnie na tę okazję.

Więcej...

Limitowana seria stroju kolarskiego Tatra Road Race przygotowana przez renomowaną firmę dmtex

17 maja 2018

Podczas dekoracji najlepsi w kategorii Open na obu dystansach wśród kobiet i mężczyzn założą wyjątkowe koszulki TRR. Stroje zostały wykonane w Polsce przez uznaną firmę z francuskim rodowodem dmtex z najlepszych materiałów i w nowoczesnych technologiach, co zapewnia komfort i trwałość.

Więcej...

Volvo Wadowscy - Partnerem Głównym Tatra Road Race

17 maja 2018

Podczas wydarzeń Tatra Road Race i Nowy Targ Road Challenge 2018 będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą firmy, porozmawiać z naszymi handlowcami oraz zobaczyć najnowsze modele Volvo.

Więcej...

Partnerem odzieżowym TRR 2018 została firma dmtex

10 maja 2018

Firma dmtex specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej w najwyższych standardach europejskich co gwarantuje jej wysoką pozycję min. na bardzo wymagającym rynku francuskim. W swojej produkcji korzysta z najlepszych materiałów i technologii.

Więcej...

Nutrixxion dołącza do Partnerów Głównych TRR

30 marca 2018

Nutrixxion oferuje wszystkie suplementy niezbędne do amatorskiego i profesjonalnego uprawiania sportów wytrzymałościowych. Szeroka gama produktów energetycznych oraz imponująca paleta smakowa zjednała sobie wielu zwolenników zwłaszcza, że marka wspiera wiele sportowych imprez europejskich oraz profesjonalnych i amatorskich drużyn.

Nutrixxion wesprze energetycznie wszystkich startujących zawodników.

Więcej...
11 2 3 4 5 6 »  6