Organizatorzy

Tatra Cycling Events jest prowadzona przez Cezarego Szafrańca, kiedyś czynnego zawodnika, później amatora startującego w licznych zawodach szosowych i mtb w Polsce i Europie. Team TCE tworzą przyjaciele i pasjonaci kolarstwa, którzy kochają aktywność i cieszą się mogąc organizować dla Was imprezy.

 

Cezary Szafraniec

 

Głównym celem jaki przyświeca TCE jest organizowanie zawodów w pełni profesjonalnie, gdzie to zawodnik jest najważniejszy. Dlatego główny nacisk kładziemy na zabezpieczenie i przygotowanie tras. Wszystkie trasy poprowadzone widokowymi terenami. W celu uatrakcyjnienia rywalizacji na trasie zlokalizowane są premie specjalne i górskie. Dla najlepszych czekają cenne nagrody finansowe i rzeczowe, natomiast niezależnie na jakiej pozycji ktoś ukończył zawody po dekoracji bierze udział w konkursie z wartościowymi nagrodami. Dla upamiętnienia rywalizacji pracuje kilku naszych fotografów i kamerzystów, których materiał jest udostępniany uczestnikom, stając się wspaniałą pamiątką z naszych imprez.

Nasze podejście do sposobu organizacji zawodów jest bardzo pozytywnie odbierane przez uczestników. Większość z nich rekomenduje udział w organizowanych przez nas imprezach. Jest to dla nas dodatkowym impulsem do jeszcze lepszej organizacji, a jednocześnie potwierdzeniem obrania właściwej strategii.

Tworzymy zawody w jakich sami chcielibyśmy startować !!!