Limitowana seria stroju kolarskiego Tatra Road Race przygotowana przez renomowaną firmę dmtex

17 maja 2018

Podczas dekoracji najlepsi w kategorii Open na obu dystansach wśród kobiet i mężczyzn założą wyjątkowe koszulki TRR. Stroje zostały wykonane w Polsce przez uznaną firmę z francuskim rodowodem dmtex z najlepszych materiałów i w nowoczesnych technologiach, co zapewnia komfort i trwałość, w wersji prestige!

Tabela rozmiarówWy także możecie zamówić taką koszulkę lub cały komplet, wysyłając zamówienie na adres mailowy faktury@tatraroadrace.com

KOSZULKA:

Koszylka z krótkim rękawem, wykonana z wysokiej jakości włoskiej dzianiny i lycry gwarantującej najlepsze właściwości wentylacyjne. Krój profesjonalny, dopasowany, przylegający do ciała, przeznaczony dla wyczynowych kolarzy. Koszulka posiada wykończenia gumą transferową i suwak YKK najwyższej jakości. W dolnym obszyciu znajduje się silikonowy ściągacz, który zapobiega przesuwaniu tkaniny. Koszulka posiada trzy kieszenie na plecach.

SPODENKI:

Krótkie spodenki na szelki wykonane z elastycznej, oddychającej oraz regulującej wilgotność, funkcjonalnej wysokiej jakości włoskiej lycry. Elastyczna siatka w szelkach zapewnia optymalny przepływ powietrza. Nogawki zakończone elastycznym silikonem. Spodenki posiadają anatomiczną, wysokiej jakości wkładkę antybakteryjną, zapewniającą komfort jazdy na dłuższych dystansach.

Ci z Was, którzy dokonają zamówienia do 20 czerwca 2018,odbiorą swoje stroje w biurze TRR w Zakopanem przy odbieraniu pakietów startowych.

Cena zakupu brutto:
- koszulki     225 zł
- spodenek  235 zł
- koszulka i spodenki kpl. 410 zł

Strój TTR

 

dmtex