Thule nadal Sponsorem Klasyfikacji Górskiej

5 lutego 2018

Szwedzki producent od lat konsekwentnie rozwija swoją ofertą produktów dla rowerzystów – zarówno profesjonalnych sportowców, jak i amatorów – dlatego też już od kilku sezonów współpracuje z organizatorami Tatra Road Race (najtrudniejszego wyścigu szosowego dla amatorów w Polsce).

Podczas tegorocznej edycji imprezy Thule jest oficjalnym sponsorem klasyfikacji górskiej. Firma ufunduje również nagrody dla zwycięzców tej rywalizacji. „Tatra Road Race to fantastyczna, nieszablonowa impreza dla wszystkich fanów kolarstwa, która na trwale wpisała się do kalendarza zawodów kolarskich w Polsce. Cieszymy się niezmiernie, że już po raz trzeci możemy być na niej obecni jako partner i sponsor” – mówi Witold Pawłowski, Key Account Manager w polskim oddziale Thule.

Dodajmy, że w ofercie Thule znaleźć można bogaty wybór produktów niezwykle przydatnych dla każdego kolarza – od bagażników samochodowych ułatwiających dowiezienie roweru na zawody (do wyboru są uchwyty dachowe, bagażniki montowane na haku oraz na tylnej klapie auta), przez kufry rowerowe, pozwalające bezpiecznie transportować jednoślady samolotem na zimowe obozy treningowe, aż po wszelkiego rodzaju plecaki rowerowe (sportowe i miejskie), a także sakwy oraz montowane na kierownicy torby i uchwyty na telefon, GPS i inne akcesoria.

Z rozwiązaniami Thule dla rowerzystów będzie się można zresztą zapoznać bliżej podczas Tatra Road Race – firma przygotuje swoje stoisko, na którym dostępne będą jej produkty dla rowerzystów.

Więcej informacji o produktach Thule znaleźć można na stronie www.thule.com.

Galeria